Market Metalowy

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment narzędzi znanych polskich i zagranicznych producentów. Staramy się powiększać nasz asortyment o nowe pozycje podążając za potrzebami naszych klientów. Naszym głównym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta.

Dlatego odwiedzając nasz sklep spotkasz się miłą i fachową obsługą. Służymy doradztwem w doborze odpowiednich narzędzi, które posłużą Państwu nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Sklep metalowy Aida to przede wszystkim spore doświadczenie istniejemy na rynku już 15 lat, zdobyty w ten sposób szeroki bagaż doświadczenia przekłada się na zadowolenie klienta.

W naszym sklepie kupisz ponad 10 tysięcy produktów takich jak: Elektronarzędzia, Drabiny, Artykuły Ścierne, Gwoździe, Śruby, Nakrętki, Podkładki, Pręty gwintowane, Profile aluminiowe, Liny stalowe, Łańcuchy techniczne, Koła pasowe, Liny Poliestrowe, Liny Jutowe, Sznurki Murarskie, Piecyki, Rury piecowe, Narzędzia ręczne, Materiały spawalnicze, Pompy, Piły tarczowe, Tarcze do cięcia,  Tarcze do szlifowania, Tarcze diamentowe, Zamki, Klamki, Zawiasy, Wkładki, Akcesoria meblowe, Łączniki do drewna, Zamknięcia, Piany montażowe, Preparaty techniczne, Wkręty, Kołki rozporowe,  Kołki szybkiego montażu, Kotwy metalowe, Artykuły BHP, Kasety metalowe, Skrzynki na listy, Skrzynki na klucze, Apteczki, Węglarki, Szufelki, Pogrzebacze, Wyciory, Uchwyty do rur, Cyna w laskach, Trzonki do narzędzi, Artykuły rolnicze, itp.