O nas

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELMI powstało w 1996 roku i od początku swojej działalności zajmowało się dystrybucją materiałów budowlanych. 

W 2004 roku zdecydowaliśmy się na zakup budynku w Sanoku przy ul Kopernika 10, który od tego czasu jest główną siedzibą spółki.

Nasza firma dzieli się na Market wykończeniowy, Salon Firmowy Śnieżka oraz Market metalowy, które łącznie  oferują  ponad  16,5 tysiąca artykułów. Dzięki mocnej rozpoznawalnej marce współpracujemy z wiodącymi producentami na rynku. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów detalicznych,  jak również wykonawców oraz zakładów produkcyjnych.

Po wielu latach konsekwentnej polityki rozwoju wybudowaliśmy magazyn usługowy o powierzchni 450 m2 na terenie sanockiej Spójni dzięki któremu poszerzyliśmy naszą ofertę o płyty karton-gips, OSB, styropian, wełnę mineralną czy bloczki betonowe.

Naszym celem jest stworzenie komfortowego miejsca w którym klient kompleksowo zaopatrzy się w materiały budowlane na każdy etap budowy lub remontu domu. Stąd decyzja o konsolidacji wszystkich podmiotów w Sanockie Centrum Budowlane.

Market wykończeniowy – Salon Firmowy Śnieżka – Market metalowy – Skład Budowlany

W najbliższym czasie planowane  jest również otwarcie sklepu internetowego .

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, popartej fachową obsługą, możliwością skorzystania z kredytu kupieckiego (WZ), oraz darmowego transportu na terenie Sanoka i okolic.